1912201616071436.png

קבוצות בקיבוץ

דף הבית > קבוצות בקיבוץ
 
 
ביוזמת מנהל הארכיון, אילן כהן, בסיוע עופרה דומני ומריאנה זלצר קוז'וקרו
רשימת הילדים שנולדו ו/או התחנכו בשער העמקים

קבוצת שחר (כרמל) – ילידי 1934/35
דליה דרורי, אמירה מסינג (כרמלי), קושניר (ניר) נירה, שליזנגר (שפריר) נעמי, ראובן ירון, (אלכס לוי, ישראל ארדי.

קבוצת ארז – ילידי 1934/35
אברהם סולומון (שלמון), בראונשטיין (שחם) דב, שלמה צ'רסקי (צור), חזן (אורלי) שושנה, פנחס לרנר, אליהו מנסור, יוסף מנסור, ולקוביץ (גבעון) בועז, אליעזר שפיצר (שפר), צבי קריב, מרים שידלוב, משה כפיר, מרדכי פאליק, משה פרון, אפרים מוסקוביץ, אריה כהן, קראוס (לבני) ראובן, מרים כלתום.

קבוצת אלון – ילידי 1937/36
מיכה ארנון, עמוס ברוקר, אמנון דומני, יהודה הלוי, חייט (גורן) יורם, יגאל כחולי, יאיר לוי, דוד זינגר (סיון), תמר ברק, עיינה בן חנן, יעל גבעתי, אריאלה חכם, אמירה כרמון, נודלמן (אלון) נורית, פינקלשטיין גילה, אסתר פינצי, עדנה עמרי, דינה ניר, רינה קבסון, קיטי רדו, כרמלה שחורי, עמי דולב, אורי אלון,  גילה בן דרור.

קבוצת פלד (אורן, שדמה) – ילידי 1936/37
הגר אביגדור, ערה אפשטיין (סלעי), זהר אוריין, מיכל ישראלי, לליב לרנר (לניר), אסנת לבני, תמנע עמרי, אביטל רדליך, סמדר שרף, אילנה תלמי, תרצה כהן, ערוד גץ, דן דגן, דן פלכט (פלג), יגאל צ'ק (צוק), יעקב (ג'קי) קבסון (רביד), עוזי רוזין (רוזן), נמרוד שדמי, יובל ראובני, חנה שדמי.

קבוצת עפר - ילדי חוץ, מקבילה לקבוצת מעיין - ילידי 1939/1940
מלכה זיתון (שחם), דניאלה זיתון, אלכס ארבל, אסתר צברי, חיים?, רינה?, חנה?, חנה?, משה וורשה

קבוצת מעין – ילידי 1939/40
יצחק אדניה, עודד אבן טוב, רענן גונדה, יהושע דרורי, גדעון וייסמן, לביא יצחקי, משה נחמן, אסף נהיר, עמרם עמיר, שמואל (פישר) רון, שאול שטרן (שרון), דיקלה דרור, דרורה שחורי, רינה כהן, לאה שידלוב, ניצה זאבי, עירית זמרי, ניבה לובן, נאוה רדי, נינט אלי, נדב קרוננברג (נפטר בילדותו).

קבוצת זמיר – ילידי 1941/42
מיכאל ברג (בר), אהוד צ'ק (צוק), אבנר רפאלי, עליזה אלקלעי, תלמה קדושה, הדסה ברמן, רותי חייט (גורן), אדיבה ישראלי, שולמית (שולה) גבעון, לבנה קדושה, רעיה שפריר, ברנדשפט שרה.

קבוצת שיבולים – ילידי 1943/44
שלומית גוברמן, דבורה בן חנן, אלה דה-מדונסה, ציפורה חכם, מרגלית (מרגה) כרמון, רותי כהן, אורה ניר, נאורה עמרי, מרים כהן, זיוה רוזן, יואב עלוה, חגי ארנון, חנן בן-דור, אמציה דומני, אריה וקסלר, יוסי רובינשטיין (כרמל), אורי לביא, ישי נאור, מאיר צ'ק (צוק), דוד קרוננברג, גיורא שדמי, רפאל (רפי) שניר, רחל אלי, דני ליטובסקי (ליטני), נטע ברק, גלעד ארדי, גלעד בן צור.

קבוצת רימון – ילידי 1944/45
רן אלון, חנוך עמיר, אלישע יהודאי, בני רובינשטיין (כרמל), עמי ארזי, יוסי כהן, גדי קרובנד (דרור), עפרה קליין, מאיר אביגדור, שלמה ברוקר (ברק), נירה תלמי, חנן תורן, איתן עמרי, משה לניר, עמוס דרור, חוה גוברמן, אוכמה שניר, ציפורה הרשקוביץ, נירה דיאמנט.

קבוצת ניר – ילידי 1945/46
גילה עמרי, ראובן שטרן (שרון), יעקב וכסלר (תדמור), לאה עלוה, דן גורן, רותי שדמי, יהודה אלקלעי, נתן דרורי, שושנה (שושה) כרמון, עמית לובן, איה רוזן, נורית סלעי, משה יצחקי, יונה (יוקי) כהן, יהודה ברמן, חנה ישראלי, רוני ראובני, לילי אלי, אמרי רן, דן גבעון, יעקב רפאלי, טבעונה ?.

קבוצת סלע – ילדי 1946/47
אסא אברהם, רחל צוק, רמי יהודאי, דוד כרמלי, ערי בן-דור, דרורית קדושה, אורי רדליך, מרים שלף, דורון לוי, רבקה קרוננברגר, איתן ארנון, תרזה שפריר, שמואל ברוקר, יעל ניר, מימי מורפורגו, יוסי ליטובסקי (ליטני), צביה וסרמן, אבינועם עמיר, שמואל חכם, דוד אוריין.

קבוצת גפן – ילידי 1948/49
דליה סלעי, עפרה כהן, אילה הרניק, דפנה ברק, נוגה ארזי, עידית אלקלעי, כרמי כרמל, אילן גבעון, דליה תורן, ראובן אברהם, עופר דגן, איתמר רון, יונה גלעד, בני אברבנאל, דני שטרן, בלהה זמרי, אסתר זיתון, ישראל רום, אליעזר אלי, רבקה הלוי, ברוך בירנבאום, חנה דרורי.

קבוצת זית – ילידי 1950
שרה (שרי) שדמי, גבי לביא, רבקה ברמן, בני שלף, ברוריה גוברמן, דני פלנגן, אבנר דומני, משה תורן, ניר עמית, אריה שניר, ענת שרף, לונה קפון, ציפורה גל, בני דיקלר, מרדכי זיתון, שאול ועימנואל ראובני ז"ל (נפטרו כשהיו תינוקות), שרה גינגר, דני הרטמן, חנה רושינק (שרון) ז"ל, אמיר גוזמן, עמרם שלו, אילן כהן, רבקה רביב, רונית יהודה, צביקה גפן.

קבוצת חצב – ילידי 1951/52
יורם ארנון, אמיר אברבנאל, לבנה יצחקי, אסתר כרמל, תמר שדמי, יוסי זמרי, עמוס נהיר, קרין פלנגן, מרים גלעד, אייל קדושה, עידית רפאלי, אורנה לובן, בועז לניר, יונה רונן, דורית ראובני, רונית צפוני, אלכס בן-דנון, אורה שעשוע, נילי רעם, שמואל בראון ז"ל

קבוצת שקד – ילידי 1953/54
ירון עמרי, חנוך להב, יפתח שפריר, רבקה הרניק, יואב ארזי, מיכל גיל, שולה שמואלי, דלית אוריין, ישראל תורן, יונתן לוי, יחזקאל פלד, ערן עמית, רינה אברבנאל, רחל דרור, מלכה הלוי, שולמית אפטיקר (הדר), גיל צ'ולסקי, גלעד רותם, אלדד מאסטרו, גיל מאסטרו,רן זיו, עמית יחיאלי ז"ל, נורית עומר ז"ל, ענת אברהמי, מיקי אדלר, מירטה לוין.

קבוצת דקל – ילידי 1954/55
דינה אברבנאל, טל שני, גל שחף, ורד גבעתי, טלילה גונדה, רפי אבני, יעלה דגן, ישראל עלוה, חגי ירדני, נמרוד לפיד, יצחק ארזי, אורית רום, עומר שלו, יניר אלפיה, אבי רונן.

קבוצת אילה – ילידי 1956/57
ילון גונדה, אלה דרור, ישראלה גיל, בני גבעתי, עירד רן, אורה מגן, יהושפט (פטי) שחם, רינה אבני, ניצן שמואלי, אביב שפר, זהרה איילון, פלג גל, יהושע הרניק, אפרת רעם, ענת בן-דרור, נוגה הררי, צופיה סופנבוים, רמה דפני.

קבוצת חבצלת – ילידי 1958/59/60
גל עמית, דורון אורלי, אורלי שחם, תמיר אלפיה, גליה ירדני, הדס נשקס (נשר), ערוד שתיל, כרמית שלו, איריס שחר, רון ארנון, אסנת שחם, ירון לוי, עמירם הרפז, כרמלה רעם, צ'ולסקי מירה, רועי לוי (נפטר בילדותו), יפעת מגן, נעמית פורטה, נדיר צורן, לאה הדר.

קבוצת שלהבת – ילידי 1960/61
יוסף נשקס (נשר), דרור שחם, נחשון פלג, יהודית גיל, דודו ירדני, אפרת הרפז, שחר דגן, אורי חבר, ליאור שמואלי, רון קרל, רם עמית, יפית טוסיה, עינת שני, יערה הלפרין, ניר גבעתי, אורי צ'ולסקי, יעל בן-דרור, איתי לוי (נפטר בילדותו).

קבוצת שחף – ילידי 1962/63
דפנה אלפיה, אלון ראובני, איריס בלום, נועם ברוקר, סיגל נהיר, אמיר אורלי, עופר לוי, ענת רביד, יעל פלג, עילי לבני, איריס יצחקי, רוית סיון ז"ל, רגב גורן, צח איילון, נוגה ארנון, דניאלה נחמן, אילת אפרסמון, רונית שתיל, דר לפיד, אופיר שדמי

קבוצת צבר – ילידי 1963/64
מיכל נחמן, רחל אפרסמון, חגית שלמון, גלעד הלוי, נועה חבר, נילי ברוקר, איתי הרניק, יריב דומני, טלי צפוני, עידית רון, שלומית טוסיה, לילך שחר, רינת אלי, טל שחם, אלון קרל, רונן צור, אורן שחם, גל הלפרין, אמירה ארבל.

קבוצת דרור – ילידי 1965/66
יעל עפרוני, שי הלוי, ליאת אדיה, גליה שדמי, רוני בר, אורית ראובני, אייל גורן, חגי בלום, עירית רביד, עמית לבני, מרים (מירי) אלי, אסף צוק, אורנה גונדה, חבצלת רפאלי, אילה שרון, עדי דגן, נעמה נהיר, הדס לוי.

קבוצת פלג – ילידי 1966/67
גילה (גילי) עפרוני, גבי הדר, מירב צור, עופר שחר, יגאל קליינר, עינת לבני, רויטל ברנד, אורית דומני, לאה כרמל, נדב שלמון, אילן צוק, אסנת רון, עמיחי מור, תמיר שרון, ורד יצחקי, הדר ארז, גיא אדניה, יובל גונדה, מיכה קרל, הילה ארנון, דורית שגיא, סיגל הללי, יעל קריב.

קבוצת ערבה – ילדי 1967/68
עודד לוי, דני בן-דור, איילון יוחאי, גונן נשר, אמיר דומני, זהר שלמון, אילנה קליינר, ירון ברנד, שגית רפאלי, רועי סיון, דורית אורלי, גליה חבר, תמר דומני, לליב רביד, עמוס פלג, נועה דרורי, אורן יצחקי, אורית קריב, מיכל בורוק,  גדי בנבנשתי

קבוצת לבנה – ילידי 1968/69
אבי עפרוני, סמדר בר, עידו שחם, אביב מור, נמרוד ראובני, אוהד הלוי, לימור טוסיה, טל צוק, דורון אלפיה, קרן תורן, חן אלקלעי, אילת נהיר, עדה כהן, יעל כרמל, נילי פכט, דניאלה ארזי, תומר גורן ושירלי אפשטיין.

קבוצת רותם – ילידי 1970/71
אורנה בלום, נאוה ברוקר, ענבל צור, אילה הרפז, זיו יצחקי, מיכל שדמי, גלית ארז, אורי צוק, ניבה סיון, ניר שני, אייל שחר, דורי שניר, ארנון כרמל, רן אברהם, ורד שרון, שרון עמרי, שרון שחף, אלה שחף, אריק קרון, עטרה ראובני.

קבוצת חורש – ילידי 1971/72
צפרי לוי, תמר אלי, הלית תורן, עמית לביא, אורי בן-דור, שיר אלקלעי, לירן עלוה, סיון יצחקי, שלומי דרורי, סיגל צוק, נוה גורן, ענת דומני, זיוית בינשטוק, אילן כהן, יניב אברהם, שמוליק נחומי, עידן קורן (נפטר בילדותו).

קבוצת ניצנים (בוגרים) - ילידי 1972/73
רוני קליינר, דנית מור, אסף איילון, נועם קורן, יותם בן-ארי, רז קרל, עינת גונדה, אריאל קרספילו, נירית אייל, עדי תדמור, הדס שחר, ליטל ארז, שלי בן-דור.

קבוצת ניצנים (צעירים) ילידי 1972/73
יונתן ראובני, אדר תורן, יואב דומני, ארז בר, אילן עפרוני, אפרת אדניה, עידית נהיר, מאיה פכט.

קבוצת עופרים – ילידי 1973/74
אסנת לוי, אילת צוק, איריס לביא, חנה שפירא, מיכל רן, מירב בינשטוק, נעמי דרורי, סיגל שרון, עינב דגן, רויטל עלוה, אופיר דרור, גיא ברוקר, גלי שניר, יניב בלום, ליאור רגב, מורן דרורי, מיכאל (מיקי) כרמל, עמוס ארנון, גיל שני, נירה כרמל, יותם קאופמן, עמית מנצור.

קבוצת רקפת – ילידי 1974/75
ענבל דרורי, נועה סיון, שירי רגב, ורד ברוקר, שני אברבנאל, עופר שרון, ערן תדמור, אביב לוי ז"ל, אורי קורן, בני רביד, איתי בן-ארי, שי רפאלי, יריב פסטרנק, ורדית כהנים, אורן עמרי, שי איל, צחי נחומי

קבוצת נרקיס – ילידי 1976
אילה דומני, שירה חבר, טלי בן-דור, חן רן, ענבל שפירא, דגנית צור, ירון בינשטוק, חביאר (חבי) קרספילו, זיו שני, יונתן (יוני) כרמל, דותן גורן, רועי וגנר, שולה (שולי) ינסן, גל דומני, כנרת קאופמן.

קבוצת תומר – ילידי 1977
מעין אלקלעי, יעל ארנון, אדוה גפן, כרמל דרור, עינת רון, איתי גונדה, יובל בר, זהר הרמן, שביט מור, נעמה בן-דור, נדב פסטרנק, רועי רגב, שגיא דגן, אמיר שדמי, שירה ליטני, אילן פכט, רונן דז'לדוב ז"ל, אלעד כהנים.

קבוצת אלמוג – ילידי 1978
רותם אברבנאל, יפעת אברהם, מתן בן-ארי, מאיה יצחקי, עדי מעין, יונתן (יוני) קאראס, נעמן סולומין, יעלה עלוה, נועה צוק, הדס קרל, עמית שרון, לי ראובני, יזהר תורן.

קבוצת קשת - ילידי 1979
דנה שניר, מילי שניר, איילי עמית, שחר שרון, עמית רוזן, דור נחומי, ענת דרורי, ליאת אלדן, עמרי פלד, ניר אמיר.

קבוצת כנרת - ילידי 1980
הילה הרמן, תומר דרורי, ברק סולומין, דורית לביא, אורי גפן, יערה קורן, סמדר נהיר, רוית נהיר, דורית לביא, שרון אדניה

קבוצת כלנית – ילידי 1981
עפרי עמית, עדית שני, נעמי כרמל, נמרוד דגן, איילת רגב, עינת תדמור, רקפת קאופמן, יוני פריד, יוסי ילוז

קבוצת ירדן – ילידי 1982
אורית רגב, ניב לוי, נועם בשרי, לבנה כהנים, מורית קרספילו, אפרת בינשטוק, גל רפאלי, נועם ארנון, נגה סגל, מיכל עמרי, מאור אלדן.

קבוצת הדס – ילידי 1983
נועה פסטרנק, סתיו שרון (הלפנד), נרי פלד, ליאור גייצהאלס, אור מעיין, לירון אמיר, מריאנה זלצר (קוז'וקרו)

קבוצת אגוז – ילידי 1984
עידן רונן, יעל שריר, אילן ברנד, יהל גפן, מיטל ברוקר, נבות נהיר ז"ל, מיכל ילוז

קבוצת אופק - ילידי 1985
סער לוי, רועי שמואלי, ניסן עלוה, רחל רן, דרור גרשון, אמיתי קאופמן, איתי שפר, הדר הרמן, גילת אברהם, עמיר תדמור, איילת כרמון ז"ל

ילידי 1986
דר מעין, עיבל רונן, ליליאן זלצר, תמיר אבני, מאיה גייצהאלס, חן לביא, ירדן סולומין, תום שרון, עפרי יצחקי + רחל ילוז, אוהד דגן, טל פיגרי (ילידי 1985).

ילידי 1987
נבו שחם, רביב ירדני, אסף כרמון, נועה כרמון, עמרי בשרי, עידן שביט, כרמי פלנגן.

ילידי 1988
רות ברנד, שרון שמואלי, תום איילון, בר רפאלי, נוה גפן, זיו גורן, שחר עמית, מור לוי, יעל וגנר, רותם שחם, פז אברבנאל, דניאל שפר.

ילידי 1989
דין פרלשטיין, נועם רונן, ינון דרורי, שגיא תורן, קארן זלצר, רגב מנור, נטע מנור, עידו סגל, ירון אבני.

ילידי 1990
מעין ברוקר, סיון לוי, יהב ירדני, אלה שביט, פז מעין, אור הרמן, עמרי תורן, יובל ברנד, ניב פרלשטיין, אוריה ירדני, שחף עמרי, עודד גייצהאלס.

ילידי 1991
ספיר שרון, עדן פאר, גיא עמית, בן שחם, אהוד וגנר, מעין דגן, תום עמית.

ילידי 1992
ליאור פרלשטיין, אופיר פוקס, יסמין הלוי, נעמי שביט, עמוס שביט.

ילידי 1993
יובל שמואלי, איתי איילון, טל מנור, שרון ירדני, נועם פאר, זיו מעין.

ילידי 1994
משי מור, ענבר רוטנר, אורי עמית, יהל לניר,שון רם, יונתן ברוקר, עמית רונן, להיא נהיר

ילידי 1995
טל הלוי, בר הלוי, סיון עמית, שי אורלי, סתיו ירדני, רז הלוי, רון צורן, רומהי בלום, גל פרלשטיין.

ילידי 1996
עינב פאר, רותם אביב, אדם ברוקר, דניאל ברוקר, נבו רוטנר, ליאור אבני, טום בר, יובל שלמון, כפיר תורן, נופר תורן, עדן שחם, אופק מור.

ילידי 1997
מירב יאלוז, אביה קרל, עינב רוטנר, אמיליה פיגרי, עמית שלמון, נועם רוזלי, יגור אורלובסקי.

ילידי 1998
דותן בלום, לי רם, תומר אביב, נעמי דרור.

ילידי 1999
אופיר אורלי, מאי בר, אורי הלוי, גלי הלוי, מאיה ברקוביץ, שוהם קרל.

ילידי 2000
אריאל פיגרי, עידן מור, מעין רוזלי, ים שלמון.

ילידי 2001
בנימין ברוקר, יולי שרון-בן ארי, יותם סיון.

ילידי 2002
מעין זהבי, גור הלוי, נגה ברוצקי, שקד אביב, אביגיל דרור, אלה קרספילו, נטע מור, דניאל קרל.

ילידי 2003
עילי אורלי, דריו פיגרי, ליהי סולומין, אדם צוק, אלון ברקוביץ.

ילידי 2004
עלמא נשר, גיא לביא, ליב כרמל, בן צוק, ליאור שפר, יעל סיון.

ילידי 2005
רועי זהבי , פלג קרספילו, ליה רוטנר, נעמי הלפרין, שחר לביא, מעין רפאלי.

ילידי 2006
יונתן כרמל, אביב קורן, ג'סיקה כהנים, אור רוזלי, בארי נשר, יואב כרמל, אליסיה פיגרי, יונתן דרורי, ירדן מור, הילל אדניה.

ילידי 2007
איתן וודובוזוב, אופיר לביא, איתמר גור, יובל תדמור, נעמי רון, יוני יצחקי-כצמן, איילון מאיה.

ילידי 2008
שירה שרון, רז בלום, הדר הלוי, עמליה הלפרין, אלון ברוקר, שקד הרמן, חוני קרסיק, הילה לביא, עילי שדמי.

ילידי 2009
יהלי בר, איימי קרל, יובל מרום, אורי גור, שיר רפאלי, מורן זהבי, נבו שרון-חן. דניאל צוק, עידו איילון, אמיתי כרמל, גיא עמרי, נוגה ברנע, ליבי קורן, מיכל אילון-קובי, דניאל סיון.

ילידי 2010
תהל אדניה, אלון פסטרנק, איתי מנצר, עומר סולומין, לוטם שרון, שירה תדמור, דריה קרספילו, עידן כהנים, איתי רביד, עמית אברהם איילון, תמר דרורי, גלעד פסטרנק, נעמי קאראס, ניל קאופמן שביט

ילידי 2011
זיו רפאלי, נגה צוק-לביא, ניר הרמן, תומר קוז'וקרו, רוני שדמי, שקד ברוקר, איילה שלידור, יעלה-חן בשרי, נדב מרום, נעמה לביא, עלמה ברנע, מיכאל קרסיק-חבר, איתן קרל.

ילידי 2012
סהר סולומין, רז מעין-גייליס, ליבי ביטון, מתן סולומין, אורי ברכיאל, אוהד פסטרנק, זוהר דרורי, מיקה מנצר, רוני בלום.

ילידי 2013
שקד שריר, שני כרמל, דורי שרון, עינב פסטרנק, אמיר גור, אוריה בשרי, רות גור-קורן, אור אהבה כהן-דרור, דניאל קוז'וקרו, הדר-יצחק וקניק (עמית)

ילידי 2014
מאור רם (שניר), עפרי הלפנד, עוז לוי, עומר ברוקר, ניצן יאלוז-טננבוים, אופיר שמואל, זיו שלידור, רפאל ברכיאל, שלי שרון, עידו דגן, פלג ברוקר-ראובני.

ילידי 2015
אלה פסטרנק, עברי הלפרין, יהלי דרורי, גורי מילר, יאיר שרון, מתן איילון, אופיר סולומין, כליל הרמן, גליה רם, יותם סולומין, אביה ילוז, אורי דרורי, איטאי כצמן יצחקי, נרי שריר, שחר גפן, עמית גואל,שי הלל בשרי, שירה ברנע, ארז קוז'וקרו

ילידי 2016
עדן כהן ארנון, ערבה וקנין (עמית), נועם לביא יאיר, תמר ביטון כרמל, ניר מעין גייליס, כרמי הלפנד, גוון עלווה, נויה ארנון, בארי מעין, טוהר כהן גוב דרור, רותם פסטרנק, יעל שדמי, אלמוג טננבאום, יולי רון, אריאל דגן, מעין קופרמן, גבע כץ-עמית, נבו גונדה

ילידי 2017
גל ברוקר ראובני, יערה דומני, ניר סולומין, תום שביט, דפנה אטיאס, מעין שמואל, איתי אבני, גילי מנצר, אלה קרסיק, איתן גור, לביא סולומין

ילידי 2018
לביא מעין, היילי קאראס, גאיה דרורי, יסמין שלידור, עומר גפן, רז דרורי, אריאל גרשון, ינאי ארנון, בן גפן, אלון אטיאס, אביב גרשון, מעיין הלפנד, דניאל לוי, יעל שמואל, אור שמואל, אביגיל ברכיאל, אדם שרון

ילידי 2019
אורי יאיר, נגה שחם, אילה לוי, דניאל דגן, אלה כץ, עמית אבני, אלון סולומין, עודד בן זקן, בר גפן, סתיו כרמל ביטון, אורן כרמון, רז לוי

ילידי 2020
גל פלג, אמילי רם, ירדן גרשון, גוני כץ, ניתאי ארנון, זיו אדניה, רותם כץ, לילי מילר, נווה צ'רני, בר דרורי, דן גרשון, לוטם שמואלי, שחר גואל, אורי גואל, טל גפן

כניסת חברי הקיבוץ